Açılış Zamanı :  Pazartesi‑Cuma  08:00‑20:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑17:00
Şimdi Ara :   0535 899 3289

Bilgisayar Leptop Tamiri

TEKNİK SERVİS

Masaüstü ve Leptop Notebook Bilgisayarlarınızı (PC) tamir ve bakımını yapıyoruz. Dilerseniz düzenli bakım için bizimle anlaşabilirsiniz.

Tüm marka ve modeller için taşınabilir cihazlarınızın tamirini yapıyoruz.

Ankara Leptop Notebook Masaüsü Bilgisayar Servisi olarak, bilgisayarlarınızda oluşan tüm sorunları konusun da uzman teknik personelimiz ile çözüm sağlıyoruz. Ygt Bilgisayar profesyonel ekibi ile Notebooklarda oluşan Ekran Kırılması, Anakart Arızası, Batarya Sorunu, Klavye Değişimi gibi işlemleri Garanti olarak yapmaktadır. Servisimize gelen arızalı cihazın sorunu tespit edilerek kullanıcı / firmaya bilgi verilir onay alınan cihazlar tamir ve bakım işlemlerine başlanır. Çalışır duruma gelen tüm notebook ların tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir. Tüm Marka laptopların genel olarak kullanıcı hatasından kaynaklı arızaları oluşmaktadır. Teknik Servisimize gelen cihazların tamir işlemleri arızanın boyutuna göre zaman ve maaliyeti değişmektedir.

Laptoplarda meydana gelebilecek bazı arızalar:

laptoplarda ekran kırılması
laptop adaptör tamiri ve satışı
laptop klavye değişimi
laptop ram değişimi
laptop kasa kırılması tamiri ve yeni kasa temini
laptop menteşe kılması ve menteşe satışı
laptop ekran kartı arızası
laptop harddisk değişimi
laptop virüs temizleme
laptop usb port tamiri
laptop power soketi tamiri
laptop kulaklık soketi tamiri
Alaptop mavi ekran arızalı
Laptop Chip değişimi

Bu tür arızalar ile karşılaştığınız durumlarda firmamız ile irtibata geçerek teknik servis konusunda destek alabilirsiniz. Konusunda Uzman Teknik personelimiz tamir ve bakım işlemleri yapmaktayız.

Donanım değişikliği ya da cip tamiri bga uygulama

 

Laptop Ekran Değişimi ve Tamiri Fiyatları (1 Saatte Teslim 1 Yıl Garanti)
notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0 312 276 32 89 yada whatsapp hattımızdan 0 549 899 3289 bize ulaşabilirsiniz. Teknik Servisimizde Değişim Yapılan Ekranlar Kullanıcı tercihine göre orijinal yada A Kalite muadil olarak takılır takılan lcd ekranların Ygt Bilgisayar Bilişim tarafından GARANTİSİ mevcuttur ve kullanıcı hatası dışındaki sorunları ücretsiz olarak firmamız karşılamaktadır.

Laptop Klavye Değişimi ve Klavye Fiyatları ? ( 1 Saatte Klavye Değişimi)
Günümüz teknolojisinde taşınabilir bilgisayarlar arasında en çok kullanılan notebook / laptop bilgisayar birçok işimizi kısa sürede halletmektedir. Marka laptopların genel arızalarından biride klavye sorunudur. Teknik Servisimizde aşağıda yazan tüm laptop modellerinin klavyeleri bulunmaktadır ve 1 Saat içerisinde arızalı ve kırılmış olan klavyenizi yenisi ile değiştirip size teslim etmekteyiz.

Notebooklar da Batarya Değişimi ve Fiyatları ?
Marka Laptop ve Notebook’lar belirli bir batarya ömürleri vardır. Kullanıcının kullanımına göre ilk açıldığı günden itibaren 1 ile 3 yıl arasında genel olarak sorun çıkarmazlar garantisi bitti dönemlerde bu cihazların batarya sorunu başlar ve yeni batarya takılması gerekir.

laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?
Kullanıcıların genel olarak yeni aldıkları cihazlarda normal Hdd disk bulunmaktadır. Cihazınızın daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız mutlaka SSD Disk takmanız gerekmektedir. Teknik Servisimizde bu işlemi kısa sürede yaptırabilirsiniz. Bu işlemin dışında yine arızalı olan normal hdd disklerini tamir ettirebilir yada yenisi ile değiştirebilirsin. Uygun fiyatlar ile Hem SSD hemde Normal Diks Değişimlerini Kısa sürede firmamız tarafından yaptırabilirsiniz.

Notebook Anakart (Bga) Tamiri
Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi
Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatlar
marka laptopların genel olarak tüm modellerinde menteşe kırılması yada menteşenin kasa bağlantı noktalarının kırılması sıklıkla görülmektedir. Bu tür sorunlarda kullanıcılar Lcd Cover yada Panel Ön Kapağını değiştirmek yerinde daha uygun fiyatlara Laptopların Kasa Tamirlerini yapmaktayız. Yapılan Bu İşleme firma olarak 6 AY GARANTİ Vermekteyiz.

Notebook İnverter Tamiri
Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
Ankara Servisi olarak stoklarımızda tüm modeller için adaptör bulunmaktadır.

Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi
Laptopların kullanıcı hatasına bağlı olarak şarj soketleri kırılmaktadır. Servisimizde bu tür sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Profesyonel Teknik Servis

Bu yıl tamir edilenler

Bilgisayar Laptop Notebook Dizüstü Masaüstü Kasa
Tabletler İpad, Taşınabilir Tabletler All İn One
Cep Telefonları Tamir Yedek Parça ve Servis
Diğer Cihazlar

Teknik Servisimizi Ücretsiz Whatsapp Danışma