Açılış Zamanı :  Pazartesi‑Cuma  08:00‑20:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑17:00
Şimdi Ara :   0535 899 3289

Su – Sıvı Temas Tamiri

Su Temaslarında Onarımlarımız

İlk yapmanız gereken elbette olabildiğince hızlı biçimde telefonu sudan çıkarmak olmalı. Suyla ne kadar uzun süre temas halinde olursa çatlaklardan ve açıklıklardan daha fazla sıvı alacaktır.

Sıvı teması onarım işlemini tüm cep telefonlarında yapabilmekteyiz. 15 yıllık bir deneyim ile sıvı teması sonrası karşılaşılan tüm sorunlar konusunda deneyimle teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.. Sıvı teması sonrasında arızalanan parçaların tespit edildikten sonra fiyat verilmesi mümkündür bu yüzden kesin bir fiyat sunma imkanımız mevcut değildir. Cihazınızın arıza tespitleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Sıvı teması onarım işlemini tüm bilgisayar laptop cep telefonlarında yapabilmekteyiz. 15 yıllık bir deneyim ile sıvı teması sonrası karşılaşılan tüm sorunlar konusunda deneyimle teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.. Sıvı teması sonrasında arızalanan parçaların tespit edildikten sonra fiyat verilmesi mümkündür bu yüzden kesin bir fiyat sunma imkanımız mevcut değildir. Cihazınızın arıza tespitleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bu yıl sıvı temaslı onarılan cihazlar

Laptop Notebook Su Taması
Tablet İpad Su Sıvı Teması
Cep Telefonu Genel Sıvı Taması

Sıvı teması acil çözüm için