Açılış Zamanı :  Pazartesi‑Cuma  08:00‑20:00   Cumartesi‑Pazar 09:00‑17:00
Şimdi Ara :   0535 899 3289

Cep Telefonu Tamir

CEP TELEFONU TAMİR TEKNİK YEDEK PARÇA SERVİSİ

Günümüzde güncel ve kullanılmakda olan eski model cep telefonlarıda da uzaman kadromuzla tüm cep teleon modellerini itina ile tamir etmekteyiz. Geniş parça yelpazasi güncel stok ile hızlı ve kesin çözümler üretmekteyiz. En çok tamir ve işlem yapılan modeller Samsung: %48,24. Apple: %15,65. Huawei: %13,91. Xiaomi: %6,06. General Mobile: %3,88. LG: %2,72. Vestel: %1,81 ve Casper: %1,42. pazar piyasasında yer alırken tamir oranı tam tersini göstermektedir. Cep telefonu aksesuarlarıylada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Cep Telefonu Dokunmatik Ekran Değişimi

Telefon Anakartı Neden Bozulur?

Telefonun veri merkezi, beyni konumunda olan anakartın bozulması telefon kullanımını engeller. Anakartın bozulmasının ise farklı nedenleri vardır.

Bu nedenler ise şunlardır:

  1. Telefon sıvı ile temas halinde olduğu zaman anakartı bozulabilir. Bundan dolayı telefonu sıvı ve ter ile temas etmekten kaçınmalıyız. Eğer telefon sıvı ile temasa maruz kaldıysa ilk olarak kurutmak için bataryayı çıkarmamız gerekir.
  2. Telefonun yüksek bir yerden düşmesi ya da darbe alması sonucunda da telefon anakartı bozulabilir. Böyle bir durumda telefon ilk süreçte çalışsa da zamanla yavaş yavaş bozulabilir. Bundan dolayı telefonun bozulup- bozulmadığından emin olmak için teknik servise götürülmesi iyi olur.
  3. Tüm telefonlarda mevcut olan yazılımın çökmesi telefonun anakartının bozulmasına sebep olur. Bunun için güvenmediğiniz yazılımları telefonunuza yüklememeniz gerekir.
  4. Yüksek akıma ve yüksek voltaja maruz kalan telefon anakartı zamanla zarar görebilir. Bunun için şarj aletinin bozuk olmaması ve uzun süre telefonun şarjda kalmaması gerekir.

Ayrıca yavaş şarj olması da anakartın bozulmasına neden olabilir. Eğer telefonunuzun ekranı siyah olduysa, başka bir şey gözükmüyorsa bu anakartınızın yüksek voltaj sonucu yandığını gösterir.

Bu nedenler telefon anakartının bozulmasına sebep olur. Anakartın bozulmaması için telefon daha dikkatli kullanılmalıdır.

Telefon Anakartı Tamiri

Telefon anakartı tamirini kişi evde sadece ilk işlemleri(kurutma, vb…) yapabilir, asıl tamir teknik serviste yapılmalıdır. Telefon anakart tamiri teknik ve yetkili servislerde uzman personel tarafından yapılmalıdır. Anakart tamiri yapılırken, anakart değişimine karar verilirse orijinal anakartla değiştirilmelidir.

Telefonun veri merkezi olan anakart zarar gördüğü zaman bazı yedek parçalarında değiştirilmesi gerekebilir. Teknik servis diğer parçaları değiştirme kararı alırsa telefonun uzun ömürlü olması ve güzel performans göstermesi için orijinal yedek parça ile değiştirilmelidir.

Orijinal ürün kullanarak tamir edilen telefonun çalışma performansı ve ömrü uzamaktadır. Orijinal ürün kullanılarak tamir edilen telefonlardan olumlu sonuçlar alınmaktadır. Bunun yanı sıra eğer telefonunuz garanti kapsamında ise yetkili teknik servis tarafından ücretsiz ve garantili bir şekilde telefonunuzun anakart tamiri yapılmaktadır.

number-1

We accept your gadget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

number-2

Diagnose and repair

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

number-3

You pick up your gadget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Cras egestas venenatis orci, eget gravida ante condimentum in. Etiam in est mi.

Call us to get a free quote now